בגד ים לתינוקות

»
»
בגד ים לתינוקות

בגד ים לתינוקות

עם בוא הקיץ והחופש, משפחות רבות מחפשות מקומות ואתרי בילוי לילדים. היעדים המועדפים הם אלה שמעורבת בהם פעילות מים מסוג כלשהו. משפחות רבות פוקדות את חופי ישראל מצפון עד דרום, את אתרי השכשוך הטבעיים שהארץ מציעה ואת הבריכות השונות.

לכל אלה נחוץ בגד ים. מכירות בגדי הים לילדים ולתינוקות בפרט מתרבות לקראת הקיץ. בגד ים לתינוקות צריך להיות נוח לתינוק, מבחינת הבד, ונוח להורים מבחינת החלפת החיתולים. מאמר זה יספק מעט מידע שימושי ובו דגשים המפרטים לאילו פרטים חשוב לשים לב כאשר קונים בגדי ים לתינוק:

סוגי בגדי ים

מדי שנה סוגי בגד הים לתינוקות הולכים ומתרבים וכך גם ההתלבטות איזה בגד ים הוא הכדאי ביותר לקנייה. כדאי לזכור שאנו מחפשים בגד ים שיגן באמת על הילד מפני השמש ויהיה בו מסנן הגנה לעורם הרגיש.

ישנם בגדי ים שמכסים את כל הגוף של התינוק או בגדי ים קצרים יותר. במידה וקונים בגד ים קצר יותר, כדאי לשים קרם הגנה מהשמש בעל מסנן הקרינה הגבוה ביותר שיש, המותאם לילדים.

כיום ניתן למצוא סוגי בדים המגיעים במיוחד עם סינון קרינה גבוה יותר. אומנם המחיר מעט מתייקר בהתאם.

חשוב לדעת

בגד ים לתינוקות ניתן לקנות בחנויות ובקניונים. למעוניינים לחסוך זמן ועלויות, ניתן להזמין כיום בגדי ים דרך האינטרנט. כאשר מזמינים דרך האינטרנט אומנם נתקשה לדעת איך בגד הים יראה על הגוף, אך בשלב חיים מוקדם של תינוקות המידות ברורות יחסית וקל לבחור את המידה הנכונה. כמו כן, אין תחליף לקלות ולנוחות שיש בהזמנת בגדים דרך האינטרנט.

מחירים

בגד ים מיועד לעונת הקיץ ולא תמיד שורד מעבר לעונה אחת, בעיקר אם הולכים הרבה לים וחושפים את הבד לשמש. לכן, כדאי לחפש מחירים שפויים וזולים עבור בגד ים לתינוקות. ניתן למצוא בגד ים יפים ומתוקים בטווח מחירים הנע בין עשרות שקלים עד 100 שקלים, מחיר שהוא הוגן לסוג הקניה.

מומלץ להציץ בקטלוג בגדי הים של אתר WAWA – מותגים לילדים ולבחור משם את בגד הים המושלם עבור ילדכם. הכמות, המגוון והאיכות של בגדי הים היא ללא פשרות וגם המחירים בהתאם. על מנת לקבל פרטים ומידע נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון 03-505-7222  או במייל: info@wawa.co.il

Printer